Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 5.0
BakudanRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
The Keeper of the Camphor TreeRated ★ 3.5
On-Gaku: Our SoundRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
BAKA's IdentityRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
FAQRated ★ 3.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
My SunshineRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.0
After the QuakeRated ★ 2.0
Soul MateRated ★ 3.0