Movies
Ratings
885
Earthquake BirdRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Hail, Caesar!Rated ★ 3.5
What Did Jack DoRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.0
Mystic RiverRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 2.0
The Two PopesRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 1.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 2.0
Steve JobsRated ★ 2.5
SingRated ★ 2.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
Jim & Andy: The Great Beyond - Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony CliftonRated ★ 4.0