Movies
Ratings
48
CommitmentRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0