Titles you rated
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0- SAKRARated ★ 3.0
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.0
Believer 2Rated ★ 1.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0