Titles you rated
Sorry AppleRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Benny's VideoRated ★ 3.5
Journey to the ShoreRated ★ 3.5
DaguerrotypeRated ★ 1.5
The BirdsRated ★ 4.0
Tokyo SonataRated ★ 3.5
Before We VanishRated ★ 4.0
CloudRated ★ 2.5
JuniorRated ★ 3.5
ChimeRated ★ 3.0
RetributionRated ★ 2.5
CreepyRated ★ 2.0
PulseRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.0
ContemptRated ★ 3.0
Les CarabiniersRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0