Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Perfect NeighborRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
The CatRated ★ 1.5- Planet SpoiliaRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 3.5
Nouvelle VagueRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 2.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
- Murder ReportRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 2.5