Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0- Whispering WaterRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Sherlock, Jr.Rated ★ 4.5
Frozen FeverRated ★ 3.5
Tuck Me InRated ★ 3.5
LiftedRated ★ 3.0
In a HeartbeatRated ★ 3.5