Titles you rated
CarsRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
ItRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5