Movies
Ratings
184
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
Nobody Loves MeRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Purple NoonRated ★ 5.0
The Quiet ManRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 4.5
PsychoRated ★ 5.0
MissingRated ★ 5.0
HeatRated ★ 4.5
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 5.0
The HunterRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
FridaRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Love Live! The School Idol MovieRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0