Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0- With or Without YouRated ★ 2.5
The 33Rated ★ 2.5
Still WalkingRated ★ 4.0
Rust and BoneRated ★ 3.5
Only YouRated ★ 1.5
PixelsRated ★ 2.5
Worst WomanRated ★ 4.0