Titles you rated
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
TempestRated ★ 2.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
ConnectionRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Hyper KnifeRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
Korea's Next Top Model GUYS & GIRLSRated ★ 4.0
Korea's Next Top Model Season 4Rated ★ 3.0- Korea's Next Top Model Season 3Rated ★ 4.5
Korea's Next Top Model Season 2Rated ★ 3.5- Living Among the RichRated ★ 3.5
MIX & MATCHRated ★ 3.5