Movies
Ratings
58
SicarioRated ★ 5.0
The November ManRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0