Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
EliteRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Black SummerRated ★ 2.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0