Movies
Ratings
275
MotherRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
BoltRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.5
Seven DaysRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Princess AuroraRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0