Series
Ratings
134- The True Love of MadamRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Iron FamilyRated ★ 3.0
The Sword and The BrocadeRated ★ 3.0
The Story of Ming LanRated ★ 5.0
House of Secrets: The Burari DeathsRated ★ 3.5
Under the PowerRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 3.0
The PalaceRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Red ShoesRated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Rise of Empires: Ottoman Season 1Rated ★ 5.0- 包青天再起风云Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Beautiful Love, Wonderful LifeRated ★ 0.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0