Series
Ratings
61- O′PENing(오프닝) 2025 - 내 딸 친구의 엄마Rated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Our MovieRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
UnframedRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5- Miss Night and DayRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Flower of EvilRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Blue PeriodRated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0