Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
Land of HappinessRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
BooksmartRated ★ 3.5
The School for Good and EvilRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0