Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.5