Movies
Ratings
427
Love UntangledRated ★ 3.5
WitnessRated ★ 3.5
Family TiesRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0- Recite With Your HandsRated ★ 3.0
- Dad's BeddyRated ★ 2.0
When Evil LurksRated ★ 3.5- Chicken manRated ★ 3.0
Die BadRated ★ 3.5
Operation CondorRated ★ 2.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.0