Series
Ratings
25
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0