Movies
Ratings
173
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 4.0
A Trip to InfinityRated ★ 3.5- Whales and IRated ★ 2.5
Dancing CatRated ★ 3.5
March of the Penguins 2Rated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 1.0
DogtoothRated ★ 1.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5