Titles you rated
Beastars Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
KakeguruiRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0- The Future DiaryRated ★ 2.0
Junji Ito CollectionRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 2.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
Toilet-Bound Hanako-kun 2Rated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0