Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.0
The MoonRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Ashes of Time ReduxRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.5
Our SeasonRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Pretty CrazyRated ★ 2.5
About FamilyRated ★ 2.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
ElioRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Lisa FrankensteinRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0