Movies
Ratings
642
Two ProsecutorsRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 3.0
Becoming Who I WasRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
FearlessRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Ben-Hur: A Tale of the ChristRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
BoltRated ★ 2.5
TarzanRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.5
Bee MovieRated ★ 2.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0