Movies
Ratings
508
The King's WardenRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Made in KoreaRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 3.0
Freakier FridayRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Life or Something Like ItRated ★ 3.0
VictoryRated ★ 3.0
The PlotRated ★ 2.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5