Movies
Ratings
701
Die, My LoveRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
IdiocracyRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
There’s Still TomorrowRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
Love MeRated ★ 3.5
Family SwitchRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
The Life of ChuckRated ★ 2.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0