Titles you rated
- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.0
Big MouthRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
The Golden SpoonRated ★ 2.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 3.5
Witch Hunt 2022Rated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5