Titles you rated
Worst WomanRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.5
JoyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5
An EducationRated ★ 2.5
MalenaRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 2.5
The ReaderRated ★ 2.5
A Brand New LifeRated ★ 2.5
Frances HaRated ★ 2.5
NineRated ★ 1.0
Midnight SunRated ★ 3.0
The 100th Love with YouRated ★ 2.0
God's Not DeadRated ★ 0.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 2.5