Movies
Ratings
51
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
The Fall GuyRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 3.5
CafeRated ★ 4.0
The Lost ValentineRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 5.0
The Naked KitchenRated ★ 4.0
PainedRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5