Series
Ratings
29
ShōgunRated ★ 4.0
World Theme TravelRated ★ 5.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
Gaus ElectronicsRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Desperate Mr. XRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0- Traveler’s RoomRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Lucky LouieRated ★ 5.0