Movies
Ratings
1050
Boiling PointRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
100 MetersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 1.5
SupermanRated ★ 4.0
Creep 2Rated ★ 3.5
CreepRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0