Movies
Ratings
21
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
SullyRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 1.5
101 DalmatiansRated ★ 1.0
Star TrekRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 2.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 1.5
PredestinationRated ★ 3.0