Titles you rated
The RosesRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Blue BeetleRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 2.5
Madame WebRated ★ 2.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.0
The MarvelsRated ★ 3.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.0
A Haunting in VeniceRated ★ 2.5