Titles you rated
ElephantRated ★ 2.0
Any Day NowRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
2:37Rated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 2.5
The ShiningRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 2.5
Our Little SisterRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 2.0
Sleeping BeautyRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 2.5
Let's Go, Jets!Rated ★ 2.5
Lupin the 3rdRated ★ 1.0
Close-KnitRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5