Movies
Ratings
70
Baby DriverRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 1.5
AssassinationRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0