Series
Ratings
91
Battle of FatesRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0- 갱단과의 전쟁Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 2.5
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
The AuditorsRated ★ 2.5- 신들린 연애Rated ★ 4.5
- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Comedy RoyaleRated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0