Movies
Ratings
273
The KingRated ★ 2.5
Because I Love YouRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 1.5
Easy ARated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 0.5
Taare Zameen ParRated ★ 4.0
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 0.5
GladiatorRated ★ 4.0