Movies
Ratings
178
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Home Alone 3Rated ★ 1.0
The CoreRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0