Titles you rated
Dream ScenarioRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
The DramaRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Marty SupremeRated ★ 0.5
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 4.0
The Testament of Ann LeeRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 3.0
Die, My LoveRated ★ 3.0
The MastermindRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.0
I'm Still HereRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5
Soul KitchenRated ★ 2.5