Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
Why Women KillRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0- In the FleshRated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 1Rated ★ 5.0
- In the FleshRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
God's QuizRated ★ 4.5
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0