Movies
Ratings
1325
Project Hail MaryRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0