Movies
Ratings
1352
The King's WardenRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Rental FamilyRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Cars 3Rated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
The PredatorRated ★ 2.5
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 2.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Predator 2Rated ★ 2.0
PredatorRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.5
TRON: AresRated ★ 4.5