Movies
Ratings
387
Notting HillRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 3.5
Irrational ManRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The WordsRated ★ 4.0- Coffee MateRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
PreciousRated ★ 4.0
SupervenusRated ★ 3.5