Movies
Ratings
337
Intimate StrangersRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 3.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 2.5