Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5