Movies
Ratings
665
Paper SpidersRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Long Live the KingRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
Blood RainRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 1.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.0