Movies
Ratings
338
VeteranRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
The Lazarus EffectRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
11:14Rated ★ 2.0
The Forbidden KingdomRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.5
Love ForecastRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5