Series
Ratings
13
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
Lights and ShadowsRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5- BossRated ★ 4.5