Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
My DearestRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Mr. PlanktonRated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5