Movies
Ratings
316
Mickey 17Rated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 5.0
ArgylleRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Renaissance: A Film by BeyoncéRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0